To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Drewniana Polska
Miejsce spotkań pasjonatów domów z duszą!

Świat widziany z deski - Paddleboarding - frajda dostępna dla każdego - deski SUP!

Irbis - 2024-02-07, 16:25
Temat postu: Paddleboarding - frajda dostępna dla każdego - deski SUP!
Miałem okazję poznać bliżej coraz bardziej popularną formę uprawiania aktywności na świeżym powietrzu. To naprawdę doskonały sposób na utrzymanie sprawności organizmu, podejmowanie aktywności fizycznej, z jednej strony nie wymagającej szczególnego wysiłku, a z drugiej pozwalającej chłonąć naturę z bardzo bliska. Wrażenia nie zapomniane, a przy okazji mamy świetną zabawę dla całej rodziny czy grupy przyjaciół! Organizatorem pokazu była firma, która zadomowiła się już na naszym rynku i propaguje ten sport od kilku lat HOPNADESKE producent, wynajem, sprzedaż

Jeśli macie jakieś swoje doświadczenia chętnie poznam bliżej tajniki tego sportu, wymogi formalne uprawiania go na wodzie, możliwości dodatkowego wyposażenia, sposoby pozyskania samej deski, bo wiem, że można już deski SUP wynająć za dwadzieścia złotych dziennie i przekonać się o ich jakości zanim dokonamy zakupu.

Firma organizująca pokaz świadczy też usługę sezonowego wynajmu desek dla wypożyczalni w miejscowościach położonych nad wodą. Hmm... całkiem fajny sposób na zarabianie pieniędzy, bez wielkiego wkładu :-)

Irbis - 2024-02-16, 22:19

Nawet nie zdawałem sobie sprawy z postępu w tej dyscyplinie :-)
Asortyment desek do pływania, to już nieco więcej niż tylko deski SUP - które napędza siła ludzkich mięśni (poprzez wiosło, wiosła w zależności od rodzaju deski. Istnieje możliwość wyposażenia deski w żagiel, do wyboru mamy również deski z napędem (silnikiem) elektrycznym lub spalinowym. Nie wierzycie - kilka zdjęć :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group